fbpx
Home Job offers Stylista/stylistka modowa AI

Stylista/stylistka modowa AI

Jesteśmy firmą technologiczną, której misją jest zbudowanie wirtualnego e-commerce managera w celu automatyzacji i personalizacji działań marketingowo-sprzedażowych w sklepach online. Nasze rozwiązania oparte są na wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji i machine learning. Współpracujemy z wieloma uznanymi markami w Polsce, Czechach, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Serbii i krajach bałtyckich.

W związku z realizacją przez QuarticOn S.A. projektu: „Opracowanie zaawansowanych algorytmów i metod sztucznej inteligencji w zakresie analizy i modelowania stylów modowych w postaci samouczącego systemu rekomendacji i kompozycji stylizacji modowych z poszczególnych elementów garderoby na podstawie zadanych wzorców stylu” nr POIR.01.01.01-00-0558/21 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa, szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko Stylisty/stylistki modowej AI.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie eksperckie Zespołu w zakresie wiedzy dotyczącej procesu tworzenia stylizacji modowych i projektowania ubrań
  • Ocena i weryfikacja jakości propozycji stylizacji modowych przygotowanych przez algorytmy sztucznej inteligencji
  • Modelowanie preferencji klienta Stylisty modowego AI poprzez określanie kryteriów, którymi się on kieruje przy doborze ubrań
  • Przygotowywanie autorskich zestawów stylizacji na potrzeby uczenia sztucznej inteligencji
  • Wsparcie koncepcyjne przy opracowaniu metod budowy stylizacji

Chętnie powitamy Cię na pokładzie QuarticOn, jeśli:

  • Masz min. rok doświadczenia w tworzeniu stylizacji modowych
  • Dodatkowy atut: wykształcenie kierunkowe

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę w formie kontraktu na pół etatu na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy innowacyjnym projekcie
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Pracę w naszym oddziale w Łodzi z możliwością pracy zdalnej

Nasze benefity pracownicze obejmują:

Prywatną opiekę medyczną LUX MED
Zadbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych
Kartę Multisport
Zadbasz o swoją formę korzystając z gamy zajęć w obiektach sportowych w Twojej okolicy
Wydarzenia branżowe i szkolenia
Dajemy możliwość uczestnictwa w targach i szkoleniach, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę
Home office
Możesz pracować w komfortowych warunkach swojego domu kiedy tylko masz na to ochotę