fbpx
Home Job offers PHP Developer

PHP Developer

Zakres obowiązków:

  • Udział w rozwoju istniejących lub nowych produktów firmy oraz funkcjonalności opartych na wykorzystaniu metod analizy danych i sztucznej inteligencji dla branży e-commerce
  • Prace wspierające zwiększenie skuteczności naszych narzędzi
  • Budowa panelu wspierającego decyzje biznesowe klientów
  • Wprowadzanie rozwiązań automatyzujących procesy związane z produktami
  • Usprawnianie i optymalizacja wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności i skalowalności
  • Planowanie i organizacja pracy w oparciu o metodykę Agile

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Min. 2-letniego doświadczenia w obiektowym programowaniu w PHP (obecnie pracujemy na wersji 7.2)
  • Znajomości baz danych MySQL oraz zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • Znajomość zasad projektowania systemów informatycznych
  • Znajomości narzędzi kontroli wersji (SVN, git)
  • Obycia z JavaScript, HTML, CSS
  • Samodzielności w działaniu, inicjatywy oraz proaktywnego podejścia do rozwiązywanych problemów
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość: RabbitMQ, NoSQL
  • Znajomość obszaru rozwiązań oferowanych przez AWS
  • Znajomość rozwiązań związanych z Node.js
  • Wiedza o narzędziach dotyczących unit testów i testów integracyjnych
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration oraz Continuous Deployment
  • Znajomość zagadnień związanych z ETL oraz BigData
  • Znajomość Elastic Search i OpenSearch

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w biurze w centrum Łodzi z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie w zakresie 13 000 zł – 18 000 zł brutto na umowę o pracę
  • Płaską strukturę zarządzania (jesteśmy spółką akcyjną, ale nie jesteśmy “korpo”), jako członek naszego zespołu będziesz miał realny wpływ na rozwój produktów
  • Udział w nowatorskich projektach przy tworzeniu sztucznej inteligencji
  • Pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Nasze benefity pracownicze obejmują:

Prywatną opiekę medyczną LUX MED
Zadbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych
Kartę Multisport
Zadbasz o swoją formę korzystając z gamy zajęć w obiektach sportowych w Twojej okolicy
Wydarzenia branżowe i szkolenia
Dajemy możliwość uczestnictwa w targach i szkoleniach, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę
Home office
Możesz pracować w komfortowych warunkach swojego domu kiedy tylko masz na to ochotę