Strona główna Aktualności E-book: Jak wykorzystać potencjał Black Friday?

E-book: Jak wykorzystać potencjał Black Friday?

Okres jesienno-zimowy to początek przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, i co za tym idzie – rozpoczęcie cyklu akcji promocyjnych. Jedną z nich jest popularny Black Friday, czyli wielkie wyprzedażowe szaleństwo, które przypada na ostatni piątek listopada.

Zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych, swą popularnością dawno już przekroczył granice swojego kontynentu, by okazjami kusić wszystkich, nawet tych najbardziej ukrytych miłośników zakupów.

W Quarticon już wiemy jak się przygotować do tego dnia. Teraz postanowiliśmy podzielić się z Wami praktyczną wiedzą zebraną w 26-stronicowego e-booka.

„Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym podczas Black Friday?” to swego rodzaju poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces planowania skutecznej kampanii reklamowej. Tutaj znajdziecie więcej informacji o tym dlaczego warto go przeczytać. Zapraszamy do pobierania!

Nasz debiut na NewConnect

18 stycznia 2019 roku akcje QuarticOn zadebiutowały na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Czytaj więcej
Puls Biznesu: QuarticOn z Google’em szukają sposobu na klientów

Nasze najnowsze rozwiązania oraz plany ekspansji zagranicznej

Czytaj więcej
Webinar: Jak skutecznie powiększyć AOV w e‑commerce?

Posłuchaj ekspertów i dowiedz się czym jest w ogóle AOV i co ma na nią wpływ, a także poznaj strategie powiększania koszyka w sklepie internetowym

Czytaj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityka prywatności.